Slik kommer du i kontakt med Medier24

Vil du få tak i oss?

    For generelle henvendelser, kontakt oss slik: 


    Eller ta kontakt med oss: 

    Erik Waatland
    Ansvarlig redaktør og daglig leder
    erik@medier24.no
    900 11 613

    Jan Magnus Weiberg-Aurdal
    Journalist
    jm@medier24.no
    958 86 674

    Ingvild Fylling
    Journalist 
    ingvild@medier24.no
    988 48 784

    Even Hye T. Barka
    Journalist (tilkallingsvikar)
    even@medier24.no
    934 38 895

    Siss Andersen
    forretningsutvikler / prosjektleder
    siss@medier24.no
    992 74 257

    Bahar Darabi
    medierådgiver
    bahar@medier24.no 
    418 48 456

    Julie Hansson Tangen (svangerskapspermisjon)
    kommersiell leder
    julie@medier24.no
    920 24 366

     
    Vi holder til i Grensen 3, Oslo.

    Skal du sende oss saktepost, kan du gjøre det til 

    Medier24 AS
    Postboks 380 Sentrum
    0102 OSLO

    Til toppen